Mano pirmas klubas.

2012.04.30 youjizz
  • 109
12
gta, vice, city, malibu, club







Nuotraukos nėra
Anonimas 5047    
tas tomyy jau atsibodes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5110    
true story
Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
Ir jau mintyse stovi Tommy su bazuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
Malibu Club
Nuotraukos nėra
Nebelwerfer 5169    
Ble rimtai maisau. Reik mest rukyt porolona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
Labai geras klubas būdavo... Įeini, pastovi ir tada su tuo achujienu automatu visus per 3 s iššaudai :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
man tie ant scenos patikdavo pazet, paskui iskilydavau pagal nemegstamuma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
#3 maisai su san andreas.
Nuotraukos nėra
youjizz 5169    
#3 neina taip cia
Nuotraukos nėra
Nebelwerfer 5169    
primūtini pilną densflorą sachelių ir lauke detonuoji :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
#1 exactly :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
Oj lupdavau apsauginius aš ten :D
Grįžti į viršų