Nesąmonė... Kodėl daug kas galvoja, kad jei apkalba,reiškiasi pavydi? O negali būt taip, kad jei apkalba, reiškiasi kažką tas asmuo daro ne taip arba jis atrodo,tarkim juokingai?
|
Anonimas
5733
Anonimas
5752
Jo, pavydziu, kad jis gejus, APKALBAM. Logic fail
Anonimas
5756
iš dalies tai tiesa. pasiimkit pavyzdį mokyklą. nusipirk naujus, gerus, brangius batus. klasiokės pamatys ir pradės apkalbinėt, kad negražūs, iš turgaus ir panašiai, o giliai širdy tau jų pavydės, bet apkalbės, specialiai apkalbės... taip būna ir tikrai dažnai. ir ne tik mokyklose.
Anonimas
5756
jei apkalba, nereiškia, kad pavydi. nesąmonė.
Anonimas
5756
FAKTAS!;D
Nyctereutes
5756
#2 , tu čia man? Aš daug kam pavydžiu, bet jų neapkalbu - kaip galima apkalbėti žmogų dėl to, kad jis buvo įdomioje kelionėje, turi gerą darbą, arba dėl to, kad jis turi antrą pusę? O jei apkalbu, tai iš pasibjaurėjimo.
Anonimas
5757
man atrodo tu cia bandai save paguost ir iskelt kazkur akstai apsimest kad niekam nieko nepavydi ;}
Nyctereutes
5757
Tie, kur taip sako, tik bando save paguosti. Bet atsiminkit, savęs guodėjai, kada jūs patys žmones apkalbat? Tikrai ne tada, kai jiems pavydit.
|

