Viską pasako tas mažas ženkliukas - dešiniajame apatiniame kampe...

2011.04.24 zalgiris28
  • 165
16
Viską pasako tas mažas ženkliukas




© one.lt



Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
de one.lt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
tas [DE] zenkliukas ?
senis85 5536    
:D CIA GERAS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
zalgiri ko slepies, atsiliepk :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
patys lygus kaip lentos ir pavydyt :D
Teenagor 5540    
ir ką jis pasako?
anonimas 5540    
paaukokime zmogui maikona koki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
kad nesamone jis turi ir fb. ne tik one , taip kad cia bullshit
Nerimtas 5540    
Šiaip pagalvojus, tai prie ko tas one.lt kaltas, kad ten tokie lankosi, čia tas pats, kas sakyt, kad su bmw važinėja tik "kelių ereliai"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Edvinas :D:D:D:D:D:D Eiktu na sitas toks lopas:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
kad tave sikanti sutrauktu!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
kurejas vapse nusmurgelis matyt!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Mn tai juokinga kaip fb'ukai stumia ant one'iuku. Nors patys yra priklausomi tik jau nebe nuo one.lt, o nuo fb, nes dbr fb mada.
Reinass 5540    
Most Muscular.
Nerimtas 5540    
Rimtas dėdė
Grįžti į viršų