Vairuotojo pažymėjimas - Kai jį gauni, dažniausia fraze tampa - ''Negaliu, už vairo''

2010.06.18 22:51 zhygis3
  • 7
10
Vairuotojo pažymėjimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
kaip 51-eriu moteriai graziai atrodo :)
Mana 5850    
#8 Tai tame ir esme kad visad gert norisi kai tu uz vairo :D
OoS 5850    
Negi niekad nebūna taip, kad gert nesinori? :D
kasiakas 5850    
#3 99% lietuvos pilieciu papriestaraus tavo komentarui :D
Marie 5850    
gyvas pavyzdį, pasipasakok geriau, ką vietoj alkoholio naudoji ;)
OoS 5850    
#4 Gyvas pavyzdys prieš tavo akis ;D
Mana 5850    
#3 Siais laikais dar ir kazkas gert atsisako?
OoS 5850    
Tuo pačiu ir geras atmazas, kai gert nenori
Nuotraukos nėra
Ramus 5850    
Faktas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Tiesa ;D
Grįžti į viršų