Gavę tokią SMS - kiekvieną vakarą bent po 10 kartų perskaitysite ir nusišypsosite

2011.02.01 00:03 ziemena
  • 84
14
Gavę tokią SMS







Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
koks skirtumas tlf,čia žodžiai svarbu ekrane. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
3410 cia, vafli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#11
cia ne 3310
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Jau isleido 3310 su baltu ekranu? ;oo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#9 Gal ir negalejo, o koks tau skirtumas? Dusk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#8 geresnio komentaro negalejai parasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Geresnio tlf negalejo ikelt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
cia sipsotis reikia tik del telefono taip suprantu.. xD
ievukas16 5596    
tikra tiiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Paint 4ever (rock)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
kodėl kodėl .. nes lėva demo vat kodėl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
kdl nepatvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
zjbs telefonas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
tiesa. :)
Grįžti į viršų