Normalūs neina į klubą. Yra dar žmonių ir be marozų.
Kai tu eini į klubą - Ko tu tikiesi Ir kaip būna iš tiesų
quisnox
5425
Anonimas
5426
Mink, Frėja, iš čia :) aiškina ji man, mat, kas mano, kas ne mano. Matai, kad Žilvinėlis nesipriešina, tai ir nesikišk :\ Ot, pavydi boba.
Freja
5429
#19 manau, kad bus apsieita ir be jų :P eik ieškok kuo pasirūpinti kitur :P
Andres_Behring
5429
Andres Behring visada žino keletą veiksmingų būdų...
Freja
5429
#17 Kažin kaip? :D
Andres_Behring
5429
Aš juo pasirūpinsiu.
Freja
5429
#15 Nebesvaik :D
fff
5429
#12 mano jis
Freja
5429
#13 Kokiai dar vartotojai? :D Ką jin jau vartoja čia leisk paklaust? :D Tiesiog neleidžiu žmonėms savintis to kas tikrai ne jų :P
Freja
5429
#8 Nei jis tavo nei ką :D
Rrrugyte
5429
Oj tuoj vemsiu:(
Anonimas
5429
#9 , prie ko čia iš bandos jausmo? Man neįdomu stumia kas nors ant jo ar ne. Aš parašiau savo nuomone. Pats atsigauk :)
Anonimas
5429
Žiūriu, jau dauguma komentatorių iš bandos jausmo stūma ant zilwis777 demotyvacijų. Gal atsigaukit, mielieji.
Anonimas
5429
Žilvine, išeik į kiemą, pakvėpuok grynu oru, nes žiūriu,kad nuo kompiuterio nenulipi.Kuri ir kuri... Pats į klubus tikriausiai neini, tai net neįsivaizduoji,kaip ten būna.. ech, deja. :) kiss you, Žilvinėli mano
Sylon
5430
ne visada taip
Anonimas
5430
visad bun pirma, o praito sokio niekada gyvenime nepamirsiu....
2pac
5430
ne nebuna
Anonimas
5430
E, rimtai. Galiu būt ekstrasensu. Nustatinėt kuri demotyvacija zilvio, nepažiūrėjus kas ją iš tikro įkėlė
Marodierius
5430
Jau iš to, kaip demo atrodo, žinau, kad čia bus zilwio777 demo xD
|

