o gal seip parejo is vokeciu namo i lietuva ir kojos nutirpo :D
Kelias į sėkmę - Ne visada yra malonus
Anonimas
5535
Anonimas
5535
foot fetish
Anonimas
5535
Kelio i sekme nera, gal tureta omenyje i laime? Bet kuriuo atveju kelias NIEKADA nebuna lengvas.
Anonimas
5535
na nezinau nezinau. pati nesioju puantus, iki tokio lygio tikrai nera. cia daugiau isskirtinis atvejis, buna, kad per spektaklius ipjauna tas gipsas, kraujuoja ir pan koja, bet taip ziauriai tai nezinau...
Anonimas
5536
eina sau. pati kalta sakyciau, nu bet gaila kai taip aukojasi.
|

