Mes irgi gyvūnai, kad ir kaip bepasuktume. Ir nereikia čia prisigalvoti, kad mes kažkuom išskirtiniai :).
Likimo ironija - Mes žudome, kad gyventume
Anonimas
5249
Anonimas
5370
Kill or be killed. That's life.
Anonimas
5370
mes taip darome, nes esame gamtos dalis. Tai yra naturalu
Mr.Troll
5370
Supisti politikai ir Masonai. Vien pinigai ir valdymas galvoje.
Anonimas
5370
terra nova pradejo ziuret ir demotyvacija sukure -.-
anonimas
5370
visi zudo, kad gyventu ne vien mes
Synecdoche
5370
Idėja gera, tik niekaip nesuprantu, kodėl likimo ironija? Sakyčiau, tai veikiau totali, gryna ir vienareikšmiška mūsų pačių kaltė (: Kitaip tariant, žmogiška ironija.
|

