Man rodosi kad cia daugiau i cernobilio nelaime demotyvuoti bet ir karui tinka :)
Medaliai - jie turi savo kainą
Anonimas
5541
Anonimas
5548
#7 #8 Žmonės patys nusistatę prieš kitus yra.. . Mes prieš Lenkus, Rusus.. Krč toks pasaulis :/
Anonimas
5551
#3 jei zmones sugebetu susivienyt ir nuverst tuos supistus tironus , nebutu jokiu karu...
Anonimas
5551
NESAMONE BLET :D
povilasq
5551
fuj, as valgau (puke)
Anonimas
5551
Nezinau, bet man atrodo cia photoshopas
Spameris
5551
Nežinau nieko beprasmiškesnio už karą. Eina tvirti vyrai kovoti, grižta invalidai, nesveiki, neatpažįsta savo giminių, jeigu pasiseka.
Teenagor
5551
wow.
kiki17
5551
nu cia jau.. atsiprasant tokiais dalykais manipuliuot
|

