Man rodosi kad cia daugiau i cernobilio nelaime demotyvuoti bet ir karui tinka :)
Medaliai - jie turi savo kainą
Anonimas
5542
Anonimas
5548
#7 #8 Žmonės patys nusistatę prieš kitus yra.. . Mes prieš Lenkus, Rusus.. Krč toks pasaulis :/
Anonimas
5551
#3 jei zmones sugebetu susivienyt ir nuverst tuos supistus tironus , nebutu jokiu karu...
Anonimas
5552
NESAMONE BLET :D
povilasq
5552
fuj, as valgau (puke)
Anonimas
5552
Nezinau, bet man atrodo cia photoshopas
Spameris
5552
Nežinau nieko beprasmiškesnio už karą. Eina tvirti vyrai kovoti, grižta invalidai, nesveiki, neatpažįsta savo giminių, jeigu pasiseka.
Teenagor
5552
wow.
kiki17
5552
nu cia jau.. atsiprasant tokiais dalykais manipuliuot
|

