Man rodosi kad cia daugiau i cernobilio nelaime demotyvuoti bet ir karui tinka :)
Medaliai - jie turi savo kainą
Anonimas
5539
Anonimas
5545
#7 #8 Žmonės patys nusistatę prieš kitus yra.. . Mes prieš Lenkus, Rusus.. Krč toks pasaulis :/
Anonimas
5548
#3 jei zmones sugebetu susivienyt ir nuverst tuos supistus tironus , nebutu jokiu karu...
Anonimas
5548
NESAMONE BLET :D
povilasq
5549
fuj, as valgau (puke)
Anonimas
5549
Nezinau, bet man atrodo cia photoshopas
Spameris
5549
Nežinau nieko beprasmiškesnio už karą. Eina tvirti vyrai kovoti, grižta invalidai, nesveiki, neatpažįsta savo giminių, jeigu pasiseka.
Teenagor
5549
wow.
kiki17
5549
nu cia jau.. atsiprasant tokiais dalykais manipuliuot
|

