Too much Krokodil?
Nes „ant adatos“ - Gyvenimas gražesnis
Anonimas
5220
Anonimas
5267
m
Anonimas
5267
O čia ji..?
Anonimas
5267
Tokie vaizdai tikrai atmusa nuo narkotiku.
Anonimas
5267
vaikai, atsigaukit. Kalbat apie narkotikus, narkomanus, nors patys niekada nebuve salia, ir nebande. Tad geriau patylekit, uzsikabina del to, kad organizmas tiek kaifo neprigamina ir del to rejk dar.
FlowerPower
5267
Ewwwww.....
Anonimas
5267
#2 Nebukit, tamsta, diktatorius. Komentuoti gali visi, nes visus tai liecia. Tikrai nera malonu, kai tokie zmones vazineja autobusais, kai tokie zmones itraukia tavo vaikus i savo "amata" ir tt.
Anonimas
5267
Ne mums komentuoti tokius zmones, is sono ziureti yra vienas, o butu netoli to paties ju matomo ,,gyvenimas'' kitas. Kas komentuoti galetu, ta buve narkomanai, nes jie yra mate abidvi puses :)i
Anonimas
5267
simpatiska tokia
|

