Nuostabi vaikystė - Prie televizoriaus ekrano

2011.10.19 zilwis777
  • 68
43
nuostabi,vaikyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 4846    
Nuostabūs filmukai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5019    
Tiik 19 š jų žiūrėjau ar bent jau buvau matęs.
Emma11956 5037    
#18 Kiek tau metų? Septyneri?
Emma11956 5037    
#5 Sakai nesupras? Aš gal iki kokių aštuonių metų dragon ball žiūrėdavau ir ką? Čia gal kažkas nuostabaus?
Emma11956 5037    
Beveik visus juos žiūrėjau :) Nežiūrėjau tik septinių čia esančių filmukų, bet gal tiesiog nepamenu, nes daugelis iš tų septynių buvo rodomi laaaaaabai seniai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
#7 nu aš pana, bet man ir vienas iš geriausių matytų filmukų yra dbz :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
Kokie dar simpsonai? Kur songokas? ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
koki dar simpsonai???courage geriausias simpsona tik po jo eina
Varlyt 5285    
Truksta simpsonu.Simpsonai geriau uz visus tuos kartu sudejus;p. Tik kempiniukas geras, 2# po simpsonu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Jis išvardino mano megstamiausius...
P.S. Nu negaliu, As tuoj verksiu... ';[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
SIMPSONAI kur?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
O as kaip tik gailiuosi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
ponius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
Kur sajanai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
daugelio net nezinau :(
kukis 5362    
Kaip drįso Simpsonus praleisti :/
anonimas 5362    
#25 time squad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
1 zodis . PONIAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
O kaip vadinasi tas kur robotas, moksleivis ir didelis bičas keliaudavo laiku ir pakeisdavo istoriją, kad faktus atitiktų? :)
zvp 5363    
#23 Jhony Bravo ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
e kaip vadinas tas 5 nou apacios filmukas? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Nėr Songoko?!! Trynt lauk tokia apgailėtiną demo
Samuel 5363    
2 stupid dogs, jau buvau sita visiskai pamirses :D
Nuotraukos nėra
ipdy 5363    
Dauguma multikų parodytu šitoje demo yra retarded ir gali patikti nebent retardams, nei vaikystėje nei dabar panašaus tipo nesąmonės kaip Edd Edd and Eddy nepatiko ir nepatiks. Ačiū demo autoriui, kad priminė, jog kažkada per cartoon network rodė sheep in the big city, visiškas idiotizmas kur nihuja neaišku, o apie piešimą tai išviso patylėti galima.
anonimas 5363    
aww nera south parko ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Geriausi filmukai buvo simpsonai, sangokas, kempiniukas, flinstaunai, betmenas, o ne šitas š
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Šūdas tie jūsu filmukai, geriausi filmukai buvo speed racer, aoki densetsu SHOOT!, Tom and Jerry seni multikai, nu zajac pagady, ... o daugiau nepamenu, bet nėra ko lyginti su šitais iš demo.
Geras_Iksas 5363    
garantuoju, tu gimes jau nepriklausomoj Lietuvoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Songokas ne vaikystes filmukas, ji pirma karta rode 2003 kokias nepamenu tiksliai, o cia filmukai is 1993-1996 +-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
jo, galejo imesti ir tarybiniu, tie geruliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
#10 prajuokinai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
cia vientik amerikoniski multikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
#9 ir virtuvej bando kamehames banga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
panos ir dragon ball'a ziuri ;PPP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
vietoj visu situ simpsonai galetu but ir uztektu ..:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
dragon ball da best. o panoms - candy candy.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
#4 sitam sarase pilna prastesniu uz Dragon Ball serja, bet cia tik mano nuomone.
Taute 5363    
#4 moterys to nesupras
zvp 5363    
#3 Š.. tas jūsų songokas!
Taute 5363    
o kur songokas??
Rendolfas 5363    
vą, vadinasi vaikystės neturėjai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
nepagavau kampo
Grįžti į viršų