Žaidėjas lervos stadijoje

2011.04.11 zilwis777
  • 325
20
zaidejas, lervos, stadijoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
ir rankos nepavargsta :D
Nuotraukos nėra
CukrusBrangs 5546    
#15 ir taip akivaizdu, ar tau reik demesio?
Teenagor 5550    
CS sucks... MY BALLZ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Ne, čia vadinas - kompiuterinei sutalpink kuo daugiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Čia tikras MLG. Mes už tokią pramogą gerai uždirbam ir svarbiausia yra tai, kad darbą dirbam mėgstamą :D
zilwis777 5550    
Hmm pasigedau tokiu komentaru kaip:"demo kurejas anoks ar kitoks gyvunas, visiskai nieko nesugebantis", "kur cia demotyvacija?"... visai jau komentatoriai apsileidot nu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
nu ciaj au jo.. bet kaip pagalvoji kad pagrindinis turnyro prizas siekia 250 gabalų tai gal tada ir verta idet pastangu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#6 :D ble dar labiau prajuokinonei demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#11 ilsekis ramybeje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#5 :D nuzudei
Nuotraukos nėra
kameronas 5551    
uzpisot kopinti jau viska, nuo demotivators.ru, apgailetini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
:D pavare. Bet speju po 5min jau kaklo raumenis skaudes ir tas vamzdis netvirtai atrodo
Nyctereutes 5551    
labiau lėliukės stadijoj :D
MagicianGirl116 5551    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
kaip gimsta noliferiai... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
@Lopas

Tu lopas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Narkomanai kurva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
kaip apgailetina... meskit bl tuos cs patariu
Nuotraukos nėra
as33 5551    
:)
Lukis28 5551    
cia zmogui vietos ant zemes nebeliko :D
Grįžti į viršų