Demotyvuoja stoti i MRU

2010.05.25 18:39 zopaTM
  • 9
3
Demotyvuoja stoti i MRU







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
sudarė bedarbis piktas VU studentas ;D juokdariai
LinasK 5545    
O aš jį baigęs dirbsiu.. Tikrai dirbsiu.. Na bent jau manau, kad dirbsiu.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
tik desras kimst.
Grįžti į viršų