PATALPINTI

Gal metas užjaust Japonija,o ne kurti - Juodo Humoro demotyvacijas?

2011.03.16 23:35 RaDeR
  • 9
4
japonija, japan, jepanese, uzuojaut, baikit, su, savo, juodu, humoru







Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
geriau kurt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#2 na o pas mus zuvo virs 20 tikstanciu zmoniu? sudrebino viendas is didziausiu pasaulyje drebejimu ir uzliejo cunamis? zmogeli, galvok ka sneki. Pirmiau issiaiskink kaip yra ir tada sumk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
jie mus uzjaucia del tokio gyvenimo? kainu? ir pan? ar ten dauguma kitu dar skurdesniu saliu? atsakymas jie net nezino kas mes esam ir kitos salys, jiem tai pat visiskai px, o dar viena as ju dar labiau nekenciu kad jie pasistate ta jobana elektrine ir dabar rektoriai sprogineja ir ta supista radiacija pasklinda, vps nx tos atomines elektrines, yra wejo, vandens ir panasiai.. bbd as ant tu ciurku
CRONUS 5579    
Not
Gyvenimas ir taip per sunkus, kad susirietus į kamuoliuką kamputyje dėl kažko, ko visai net nepažįsti, nežinai ir nematęs verkt
Grįžti į viršų