PATALPINTI

Gal tu tiesiog nestumk už akių, - ateik ir pasakyk kas nepatinka manyje , jei toks drąsus. :)

2012.11.26 21:54 Miili
  • 6
2
Gal tu tiesiog nestumk už akių,







Miili 4884    
Na žinai čia tik demotyvacija jei nepastebėjai . :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4899    
Ir pasake moteris, kuri liko kazkieno nuskriausta ir ''uzstumta''
Grįžti į viršų