PATALPINTI

Galvoji,kad čia iPod? - Tėvai irgi

2010.12.28 mixxe
  • 524
50
Galvoji,kad čia iPod?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4922    
#48 Tai į serverį išvis daug telpa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
gggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaasssssssss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
#47 i stacionaru kompiuteri dar daugiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
#45 Į Nešiojamą kompiuterį telpa dar daugiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
legendary weapon
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
Ipad geriau daugiau telpa :D
Nuotraukos nėra
bertoselis 5647    
noooooriu :D
3MSC 5648    
noriu :D
Nuotraukos nėra
Mesore 5649    
Zajabys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
noreciau:D
Nuotraukos nėra
bertoselis 5649    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Zjbs mintis, bet ipod senamadiskas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Koks senoviškas tas Ipod atrodo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
ko cia zyziat
issiardykit ipoda ir gausit :)
Nuotraukos nėra
nulis 5652    
blem, o as ir dabar tokio neturiu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
blem, kodel tokiu daiktu nebuvo, mano paauglystej, o tai iki siol mama nezinotu, kad rukau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#23 man ir 3 pakeliu kartais mazai buna, tad gali cia nesvaigt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#19 tai papildo ir toliau ruko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
gers :D
povilasq 5654    
pabandykit įsivaizduot ką su ipad būtų galima padaryt :D
Vai2kas 5654    
uzskaitom.;D
Rocknroll 5654    
Unreal
Nuotraukos nėra
re5matas 5654    
jums gerai, o mano laikais iPod tai nebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
e as ir noriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
kontrobandai skirti ipod
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
noriu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#23 dar ir kaip traukia, kai kurie traukia ir po du pokelius i diena traukia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
@Negalibuti po pokeli niekas netraukia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kaai kietumo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#18 Taigi rusijoje daryta foto
gretagreat28 5655    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Idomu kaip tokie rukoriai, kurie sutraukia pokeli per diena isgyventu su siuo "ipodu" :))))P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kokie cia piratiniai cyzai ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#14 Galėtų idijotai, kaip tu, grįžt atgal į DELFI. Iš niekur nieko prie žmonių prisikabint tik ir sugebi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
noriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Noreciau tokio ;D
Nuotraukos nėra
Birkofas 5655    
"j" tai tu kietas zmogus tada....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
noriu tokio : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
ne, negalvoju, kad čia iPod...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
need one.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
'e atej čia rūkyt turi?'
'ne, ti iPOd...'
'ai px varyk iš čia'
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
LOLOLOLOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
www.niekamnesakyk.lt/index.php?productID=259 Manau patiks, jeigu norite tko tai panasaus kaip tas ipod deklas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
bet tik 7 telpa... nekazka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Noriuuuuuu
Chimera. 5655    
Tik rusai taip gali... :D
Betrixx 5655    
Noriu .. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
GERULIS !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Legendinis...
Grįžti į viršų