PATALPINTI
Matosi, kad boba esi asile :) islysk is savo urvo randy, zvejyva yra zjbs
#1 tai matosi kad nei karto nesimaudei upėj ar ežere ;D trolli tu :)
YMO YMO GYVENT NEGALI BE CIULPYMO!
#1 Tavo vietoj,aš nesijuokčiau...
Grįžti į viršų