PATALPINTI

Gatvėje rimtesni muzikantai groja - Nei Lietuvos scenoje..

2011.06.11 Biohazard
  • 415
17
pasaulis,neteisingas,ir,turi,taikstytis,su,kiekvienu,debilu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
Pritariu visom keturiom!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
kobe.b 5495    
Logiskiau sakini galejai sudet
MindziuX 5495    
#7 Mamontovas sutinku, bet selas tai nieko gero man bent. Skandaliukus tik kuria, geruolį primeta ir tiek.
Gusta-Fang 5495    
Lietuviu popsiukas yra sh.. As asmeniskai uz tokia muzika www.youtube.com/watch?v=gj0Rz-uP4Mk (nors ir ne lietuviska)
Biohazard 5495    
#11 Seni, nėra pas mane Lietuvių kalbos, kad demo sukurčiau reikia kopijuoti raides iš žodyno :D taip kad per daug neisižeiskit. Bet tik šį kartą, tik dėl tavęs..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Kūrėjau,išmok lietuviškai rašyt.
Punceka 5495    
+ Jurga
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5495    
#7 Tiesa, ypač Sel'as po šeštadienio įvykių..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
duskit
Biohazard 5495    
Visos Lietuvos scenos apjuodinti nenorejau, tokie talentingi zmones kaip A. Mamontovas ar SEL'as Dragunas palaiko vilti Lietuvos muzikoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
#4 Populiarumu ne, bet sugebejimais - didziaja dali tikrai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
#4 taip. o jei rimtai,Lietuviai tikrai neblogai kuria. www.youtube.com/watch?v=r6VvV0ozOZQ žodžiai,ir pats video su prasmę bent. ))
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5495    
#3 Taip tada gaunasi, kad mano pažįstami, mokantys gerai groti ir dainuoti gali nurungti visas pop super žvaigždes?
MindziuX 5495    
Ne tik Lietuvos, bet ir mtv pridėčiau.
puukis4 5495    
dažniausiai
anonimas 5495    
tiesa
Grįžti į viršų