PATALPINTI

Gera netekti to džiaugsmo, - su kuriuo kartu išnyksta ir liūdesys...

2011.02.19 11:46 Tancetuc
  • 5
2
dziaugsmas,liudesys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#1 neturi ka veikt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
wha, gydyk galva
Grįžti į viršų