PATALPINTI

Geriausioms draugėms nereikia, - nei gerti, nei rūkyti, nes joms būnant kartu ir taip linksma

2011.08.24 Anonimas
  • 262
9
drauges







Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
nuo tokiu demo ar filmu man ziauriai liudna pasidaro :"(
Spartasaurus 5416    
#4 su fyfom neprasidesiu just saying :T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
briedas kaŽkox. antitabakinė ir antialkoholinė reklama?
Pirmyn 5416    
Va taip butent. O tie kur kartu tik geria taj jokie jie ne draugai. Tai zabutilnikai tik
Fanatikeee 5416    
joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
#3 tai, kad liko dar žinok pakankamai :)
Spartasaurus 5416    
Lietuvoj tokiu '' geriausiu draugiu '' kazin ar beliko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Pavogei mano minti, tikejaus ja patalpinti, bet kandangi net dabar ne prie kompo esu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
Tiesa ;]
Grįžti į viršų