cha... aš iš šulinio pats pasisemdavau :p
- :
- : 0
- : 0
- : 8
- : 11
- : 321
Mama, išmesk atsigerti!!
5313
Jei mes telpame į dežutę,
5313
geriau į maišą, akmenį pririši ir į upę
Visi vyrai vienodi
5313
tai reiškia, kad Agnė - k*rva
Atostogos
5314
geriau jau eit į darbą nei namie sėdėt
O ar tavo anūkai turės senelius
5314
vistiek kitais metais pasaulio pabaiga...
Jeigu su savo ex tu vis dar bendrauji,
5314
mergos yra nevisprotės, eikit susiraskit psichologą ir su juo kalbėkit, o ne demotyvacijas kurkit :p
Trenkė žaibas ir perkūnas
5315
ne kiek kovos, kiek pristatymo...
Kalėdų proga
5316
blogai daro tik tai, kad taupo, kaip Saulius Poška pasakytų, "varguolių" sąskaita, kai šimtai Lietuvos milijonierių ir kitų biznierių vartos piniguose, mokėdami centus į valstybės biudžetą!
Nejaugi taip sunku
5317
užkalbini... o ka toliau?
Verta gyventi dėl savęs, ne dėl kitų.
5317
jei tik dėl savęs, tai kilpa ant kaklo ir ant šakos, o dėl kitų galima ir pasistengt
Atgal678910111213141516Pirmyn