aciu uz dovana
Kalėdų proga - A.Kubilius padovanos naujus mokesčius
Anonimas
5313
gitaristas
5313
blogai daro tik tai, kad taupo, kaip Saulius Poška pasakytų, "varguolių" sąskaita, kai šimtai Lietuvos milijonierių ir kitų biznierių vartos piniguose, mokėdami centus į valstybės biudžetą!
Anonimas
5313
true story
Anonimas
5313
#6 jo pritariu, jai bent puse ismanytu ekonomika tikrai tokiu paistalu nebutu
Eimantass
5313
Kaip nervuoja tokie vaikai kurie neiko nesupranta ir stumia ant kitu, kubilas mldc. ir jokiu mokesciu nauju nebus, gal ispradziu pasidemoek ir tik tada rasyk, bus tiesiok pensijos nepilani grazinamos
Anonimas
5313
Jūs apgailėtini komunistai šiknoj dabar sėdėtumėt su visokiom graikijom pirešaky jei ne šitas dėdė. Eikit knygų skaityt užuot tokiais šudais užsiiminėję...
Anonimas
5313
Padovanos blogiems demotyvatoriams.
Anonimas
5313
cia jau kazkam paranoja su kubilium. atsigauk zmogauk
Anonimas
5313
Vis šis tas :)
Taute
5313
viski rūpestingas premjeras
|

