Tegul sau nusikalba abu. Jau jaunimas visai važiuoja žemyn, paveikslo nuo kažkokių photoshopu neskiria.: )))
Kiekvienas esame
5677
O tu,
5677
Žinoma, kad visi tie žmonės, kurie yra seime, turi išsilavinimą ir turi proto, nes ten sugebėjo patekt, tačiau kokie nuopelnai ten juos "įkišo"? Turbūt kaimo bobutės, televizoriaus prisižiūrėjosusios, nežino kitų pavardžių, todėl ir balsuoja už tuos, kuriuos nuolat mato ekrane. :) Valinskas yra tikrai išsilavinęs žmogus, tačiau žema be perstojo lįsti kaip de.... į ekraną ir malt šūdą.:)
O tu,
5677
Stengiausi, kad žymės atitiktų demotyvaciją.. :/
Šypsokis.
5720
Cinike, tu eik geriau malkų paskaldyk, nes čia tai ...
Prašom, rūkyk!
5741
O aš metu.. : |
Anti-touchscreen klubas
5741
#4 ;DDDDDDDDD kaip ištaškė žiauriai, negaliu. :D
Ne tau man aiškinti, vyruti...
5758
Ant pimaplų pradėk vaikščiot.
Perekuras
5769
amen.
Bijai ateivių įsiveržimo?!
5770
Užskaitom. ;D
Alkoholis
5770
GERIAM!
12Pirmyn