#5 Nesupranti klausimo, matau. Aš klausiau ką tau asmeniškai jie blogo padarė..
Gražiems vaikinams - BMW Nereikia
Anonimas
4402
Anonimas
4402
o fone vaikinuks tikriausiai alkanas, nes labai jau į obuolius liemenėlėje godžiai žiūri. arba paskolino, o dabar prižiūri, kad nedingtų :D
Anonimas
4402
#2 cha pagalvokim ir prisiminkim istorija 2 okupacijos,SSRS,nuolatinis galios demonstravimas,Sausio 13,dar vardint?
ausrabiel
4402
#3 Normaliioms merginoms ir Lada=BMW
elvinukq
4402
Rusijoj Lada = Bmw...
Anonimas
4403
#1 O ką tau blogo padarė rusai? Ir nuo kada vien iš mašinos galima pasakyti, kokioje šalyje daryta nuotrauka?
Anonimas
4403
vel tie pusprociai rusiai del zigulio dar nieko nesakyciau bet ta nuvirtus tvora xD
|

