Kaip graaažu :))
Grąžink dešrelę!
Habita
5779
kamile
5807
kramtuske
5837
Geras :D +
Anonimas
5872
#8 ziauriai susispisai, apgailestauju :D:D:D:D:D
Anonimas
5872
Pralinksmino :D
Turbosraige
5924
oi :D
Anonimas
5945
nesakysiu, fail.
Anonimas
5945
jeigu ką tai čia turėjo omeny žodį "puošk" todėl ir be nosinės, ponas Jonai, išminčiau didysis.;pp
AnimePsycho
6041
Nuo Jablonskio laikų rodos...
Anonimas
6041
nuo kada grazink su nosine rashomas?" :o
Anonimas
6043
Jonas- man šlykštu tavo komentarus skaityt. Pisa tave kaip kas rašo ?
ENORCA
6053
Miela :3
Anonimas
6068
Grąžink su nosine rašoma. Labai "neskanu" skaityti šiuos demotyvatorius. Su gramatika bent susitvarkykite.
pawelek
6069
Anonimas
6070
Maistas pats į burna lenda :D
|

