zjbl tokias demo det jus ka neskiriat nieko???? Jus ka gal kokia gauja debilu? jus kada nors taisykles perskaityykit nes mane jau, atsiprasau, uzp****o....
Gražus interjeras - Su dar gražesniais vaizdais pro langą
Not4You
5803
Anonimas
5803
:D
Not4You
5803
Joa, sudas...
Anonimas
5803
nu ir? šūdas, o ne demo.
Anonimas
5804
lempa kazkokia sita demo....
Anonimas
5804
Kam kas rupi ir tikrai matosi kas rupi sios demotivacijos autoriui tai yra gyvunai
Gretutia553
5804
Drįsčiau pasiginčyti, ar vaizdas pro langą gražesnis.;D
Anonimas
5804
xD
Akvile
5804
#1 čia ne apie interjerą kalba eina :D
beatrym
5804
man tai nelabai toks interjeras. yra puse dalyku ne i temA
|

