PATALPINTI

Gyvenimas - Niekada nelaimėsi...

2010.07.09 18:18 MURKUTIS
  • 2
7
gyvenimas







Modesta771 5815    
#6 jai taip tai jau niekaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Kaip įmanoma laimėt, kai pats pirmas paspaudimas ir ant minos pataikai? :D
varna 5826    
kelis kartus esu laimejus
Gusta-Fang 5827    
Laimejus nekart buvau;P
Modesta771 5827    
Buvau ir aš laimėjus :)
Modestas 5827    
vieną kartą užteko paspausti vieną klavišą ir paliko tik keli kvadratėliai kuriuos pažymėjes velevėle laimėjau tą žaidima :)
DijDu 5827    
Buvau win , ši žaidymą ;D
Grįžti į viršų