Nu siaip visur kitur ne ka geriau :D Tarkim uzsidirba uzsienieciai saibu, isvaro i kokiu kurortus. Nu ir ka ten daro? :D EDA, iesko ka isdulkinti ir isgyventi :D
Gyvenimas neturi prasmės - Prasmę sugalvoja žmonės
Anonimas
5546
Anonimas
5547
toj litwinoj irgi normalus zmogus galvoja kaip gyvunai, tik esti ir isgyventi
pelislovas
5548
per daug galvojat ;)
grabais
5548
Tai, kad tik zmones zmones iesko gyvenimo prasmes, o gyvunai neiesko, dar nereiskia, kad jos nera. Sios demotyvacijos mintis prasilenkia su logika
Anonimas
5548
#2 Tai, kad tik siekiama to, bet nelabai gaunasi :) Ankščiau viskas būdavo papraščiau mokslas pokolkas tik apsunkina gyvenimą :)
Anonimas
5548
#3 Taip taip, VISI moksliniai atradimai skirti zmogaus poreikiu tenkinimui. Paest, pasidulkint. Mokslas su pazinimu neturi nieko bendra :) Siaurokas mastymas, nemanai?
Anonimas
5548
#1 Bet faktas kad visi moksliniai atradimai ir yra skirti lengviau ir skaniau gauti paesti, taip pat lengviua isgyventi nu ir aisku daugintis (tik del to tavo mokslo atsirado gumines bobos, viagra ir panasiai) :D
Anonimas
5548
Va situo va klausimu mes tik skiremies nuo parastu gyvunu. Jai nebutu sio klausimo nebutu daug moksliniu atradimu ir gyventume urvuose .
|

