PATALPINTI

Gyvenimas neturi prasmės - Prasmę sugalvoja žmonės

  • 193
8
Gyvenimas neturi prasmės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Nu siaip visur kitur ne ka geriau :D Tarkim uzsidirba uzsienieciai saibu, isvaro i kokiu kurortus. Nu ir ka ten daro? :D EDA, iesko ka isdulkinti ir isgyventi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
toj litwinoj irgi normalus zmogus galvoja kaip gyvunai, tik esti ir isgyventi
pelislovas 5548    
per daug galvojat ;)
Nuotraukos nėra
grabais 5548    
Tai, kad tik zmones zmones iesko gyvenimo prasmes, o gyvunai neiesko, dar nereiskia, kad jos nera. Sios demotyvacijos mintis prasilenkia su logika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#2 Tai, kad tik siekiama to, bet nelabai gaunasi :) Ankščiau viskas būdavo papraščiau mokslas pokolkas tik apsunkina gyvenimą :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#3 Taip taip, VISI moksliniai atradimai skirti zmogaus poreikiu tenkinimui. Paest, pasidulkint. Mokslas su pazinimu neturi nieko bendra :) Siaurokas mastymas, nemanai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#1 Bet faktas kad visi moksliniai atradimai ir yra skirti lengviau ir skaniau gauti paesti, taip pat lengviua isgyventi nu ir aisku daugintis (tik del to tavo mokslo atsirado gumines bobos, viagra ir panasiai) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Va situo va klausimu mes tik skiremies nuo parastu gyvunu. Jai nebutu sio klausimo nebutu daug moksliniu atradimu ir gyventume urvuose .
Grįžti į viršų