PATALPINTI

Ilgiausios 5 minutės - Kai reikia kalbėti prieš klasę

2010.05.10 Vyncas
  • 142
26
Ilgiausios 5 minutės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
Kaip tik trumpiausios, ilgiausios būna prieš šnekėjimą. O kai jau pradedi šnekėt, net nepajuntu kaip laikas praeina, nors ir būna jaudulys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
taisingai ;)
labadiena112 5656    
bet jos praeina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Jau daugiau kabinetis turbut neimanoma del 2 raidziu :D Nu duodat, proto bokstai :)))
O demo tai tiesa pasakyta ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#14 arba gal rase my tipo kad jo demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Ir trumpiausios, kai reikia keltis ryte.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
14 - o gal jis neangliskai sake o tiesiog tarima parase...bejegis tu bejegis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#14 o tu neapsitriedei perskaites? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#13 kam rasyt angliskai, jei nemoki ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#13 looool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
#13 Oj vincai:D Smarkiau sisimaut ir negalejai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Jau kaip mane nervina tokie dundukai kurie neskiria me nuo my reiksmes, ir nori primest, kad moka anglu kalba ir raso angliskai.
Vyncas 5861    
#10 my
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Netiesa. Nesunkai susirenku 10-ukus ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
+5
Ievutea 5871    
Kas shitO kurejas?
GuoDy 5885    
Brrr, nemėgstu prieš klasę kalbėt. xD
Neilaa. 5886    
Tiesa !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
baisiau buna kai shikt nori ir nera kur :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
No problems.Ir visą pamoką galiu iškalbėti ;D
Robinis 5886    
5 min.. siandien visas 25 min reike ir dar angliskai .. :D :D ech ta aukstoji, baudzia kartais..lb baudzia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Aš neiššneku 5 min ;D visada pešneku trumpai ir aiškiai ;D
Mantas4 5886    
Snd kaip tik tai dariau :))) 2 kart
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
man tai px budavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
koks panasus lapskurnikas i mano buvusi klasioka :)
Grįžti į viršų