PATALPINTI

„Ir ko jie tik nedarė - šampano ir saldainių nešė, - ašaras braukė, ant kelių klaupėsi“ - viską darė, tik nesimokė!

2012.01.02 14:40 Anonimas
  • 5
1
niggaa, stole, my, van







CRONUS 5289    
tl;dr
Grįžti į viršų