PATALPINTI

Ir nereik sakyt kad tau taip nebuve

2011.07.01 16:47 LeraKiss
  • 3
1
fffuuuuu







Punceka 5474    
Kaip tu sugalvoji antraštę DEMOTYVUOJANČIĄ demotyvacijai?
Pamatai pic.. 3sek. pagalvoji, nu rimtai, paveiksliukas parodo tai, ką daugumą esam patyrę. Hm, nu ok, - o tau taip nėra buvę?
Ir skaitai čia demotyvacija?
Grįžti į viršų