PATALPINTI

Ir purvo kaip nebūta!

2013.04.17 barSUKAs
  • 7
8
Ir purvo kaip nebūta!






Geras_Iksas 4813    
tipo cia netvarka baisi? tas cilit bang net mano ranku nenuplauna
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
Čia po vakarelio kažkokio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
kuo daugiau zmones pyksta del tokiu demo , to daugiau tokiu tvirtina... taip ir toliau demotyvacija.lt .. .taip ir toliau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
E%^$# N@ šitas irgi juodas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
#3 kodel visada atsiranda kazkoks zmogus, uzduodantis oligofreno verta klausima?

TAI AISKU JUOKINGA, KOL NELIECIA MUSU. ***
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
juokinga kol tai neliečia jūsų. taip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
Tuoj susirinks pasiklydę moralfagai...
kobikas 4814    
barsukas gali mest bet koki shuda ir vis tiek bus patvirtintina..
Grįžti į viršų