Kurmi iPhone ekranai trapūs atsargiai.
Ir tuo momentu - mano širdis vos nesustojo...
Kresencijus
1927
Anonimas
4765
ka kainuoja? 200lt toksai.
Anonimas
4765
"OMG TELEFONAS VOS NEĮKRITO Į KANALIZACIJA, geriau nufotkinsiu, o tada gal ir pasiimsiu dar..."
Anonimas
4765
Ir derebanciom rankom bandydamas paimti pats netyičia įstumi.
Anonimas
4768
aš blogai nužiūrėjau ar ką, nes matau kelis jau įkritusius:D
Anonimas
4769
gal varguoliams ir daug
Anonimas
4769
#1 Šudas, ne šūdas, bet kainuoja daug.
Anonimas
4769
tokio sudo ir negaila butu :)
|

