PATALPINTI

Ir vėl mane paiuntė n****i !!! - Keliausiu ilgai...

2011.01.25 15:32 Emuliukou123
  • 6
5
Ir vėl mane paiuntė n****i !!!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
jau buvo tokia demo.
beja, as galiu ismokyti rasyti :)
Nuotraukos nėra
Emuliukou123 5563    
Išmokink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Ale ten ir gyventoju yra :O (Populiation)
Nuotraukos nėra
Emuliukou123 5630    
1 klaida o tai daug..
Nuotraukos nėra
pinokisss 5630    
"Paiuntė"? tai gal pasiuntė? išmok rašyt.
Grįžti į viršų