Portugalai dar nepersipjovet venu? :D
Ir vis dėlto - Ne tokie ir šūdini tie 2017 metai
rimukas191
3102
Anonimas
3102
Kavenckų, kaip ir putino niekas nemėgsta.
Anonimas
3102
O rytfaniams net ir kamuolys neatneša džiaugsmo :D
Anonimas
3102
Na tą išgamą čia kiša, negąsdinkit vaikų su tokiom pidarų spalvom bei šūdvedžio pravažiuotu snukiu.
Anonimas
3102
Kai proto nėra, reikia džiaugtis kai kamuolys pralenda pro lanką, taip ar taip smegenų nėra ir nebus.
|

