Sitas stiliu vadinamas SWAGER'YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY stiliumi.
Ir vyru nepavadinsi - ir pavadinęs boba - neįžeisi
Anonimas
4031
Anonimas
4033
Tai yra andy biersack is BVB, kas per lox gali ant jo varyti. Jis vyriskesnis uz dauguma Lietuvos p***uku su treningais. Jis mane ikvepe kovoti kai man buvo sunku ir as kovoju, demo autoriui reiketu gerai inpist i galva.
Anonimas
4034
Na kiekvienas turi savo stiliu , o jeigu nepatinka akzkieno stilius visada galima pasakyt " tulpe "
Anonimas
4034
speju demo autorius pats irgi nelabai vyriskumo standartu atitinka
|

