Tokius nagus daro ne todel.jog kazkas su tokiais vaiksto. Tokius daro kad parodytu manikiuristes savo darba. Kaip piesia ir pan. Egzaminai daznai tokie buna.
Iš jų tik viena nauda - - Padės močiutės darže
Anonimas
4465
Anonimas
4856
#14 nu nx :D
Anonimas
5524
Cia jau labiau groti kanklemis su tais nagais
Anonimas
5524
#14 Gerai pastebeta . (y) :D
Anonimas
5524
Edvardas Grėbliarankis
slibinas1222
5524
sakyciau nagai tai per ilgi ir per smailus bet siaip grazus manikiuras ispiestas
mecha
5525
Cia kaip is xmenu wolverine
Anonimas
5525
Turbūt subinę su jais irgi patogu valytis :))
Anonimas
5525
jaučiu visą dieno neveikia kaip tik juos lakuojas,
Laumzirgis
5525
mano kaimynas gejus ant visko jis padejes man but su juo patinka
Anonimas
5525
pasakykit tokiai kad negražūs jos nagai. :D Tai akli liksit. :D
Arkangelas
5525
O man patinka.
wtf.
5525
Akim issibadyt tokie nagai...
Anonimas
5525
BULVEM SKUST TOKIE NAGAI :D
CRONUS
5525
#1 Lady Gaga prie jų netiktų
Laumzirgis
5525
bbd nx krv kaip nekenciu kai ziurkikes tokius nagus turi
KeyboardCowboy
5525
Kaip nugara pakasytu.. :>
zvp
5526
Lady Gaga'i prie stiliaus tiktų, bet šiaip atrodo neestetiškai
|

