PATALPINTI

Išeitis - Ji visada yra :)

2010.08.20 17:26 Anonimas
  • 8
4
Išeitis







kamilute 5786    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Tai ką, forsiukas jam dantukus praretino? =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Tu tikrai pesimistas,išmok pasijuokt iš paprastų dalykų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
gi apaciai valyt ir sonam normalaus reik. bullshit
Grįžti į viršų