PATALPINTI

Ištarkime „Ačiū“ tiems, - Kurie to nereikalauja, tačiau yra verti

2011.10.05 zvp
  • 276
11
Ištarkime „Ačiū“ tiems,







EllDiago 5160    
Aaaaawww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
#9 Motyvuoja, o ne demotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Demotyvuoja istarti ACIU. Tai Aciu ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
as <3 gyvunus!!!!!! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
kaip tai demotyvuoja ?
Rugile.Mi. 5349    
;] Aciu labai fainai padare:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
Pagaliau tikrai kazkas gerai padirbejo ir sukure gera demotyvacija. AČIŪ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
ten simpanze twilighto megejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
fotkeje "uz draugyste" reiktu istarti aciu vilkolakiui?
Taute 5375    
aww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
Galvojau gale bus "ačiū Maxima"
Grįžti į viršų