PATALPINTI

Išvaizda - tik nesakyk, kad tu jų nepirktum

2010.06.07 19:20 Auxe
  • 0
10
Išvaizda







kirvarpa 5859    
vien del to sumauto kaspino nepirkciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
nepirkciau, nes cia ne tikri ledai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
cia kaip olialia ledai ir visa kita kvaila ju produkcija. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Kaina
Už išvaizdą moki papildomai.
Hvangha 5859    
Nepirkčiau, eičiau šokoladinių ieškoot. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
KAzkaip labai mazas man tas ledas :D
Hug 5859    
Dėl to sukišto kaspino nepirkčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
mm , kokie skanus atrodo
Mana 5859    
#1 Nepirktum del spalvos?pf
varna 5859    
nepirkčiau,nes nepatinka rožinė spalva xD
Grįžti į viršų