PATALPINTI

Jai mirti dėl vaikino - tai tik iš juoko.

2011.06.12 20:59 Sandriiukas
  • 16
12
meile,juokas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
Tokios merginos, yra menkos asmenybes, kurios tik plaukia lengviausiu keliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
nes gerai atrodai
Sandriiukas 5491    
#9 o kam ? ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
duok facebook savo kontakta :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
as esu faina. jAi mirti tai tik del dildo kurie bent bendrauja su manim, nors mano vidus labai grazus :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
va čia tai tikrų tikriausia tiesa. nemanau, kad mergina, turinti pakankamai daug normalaus proto žudytusi dėl vaikino. ar mirtų dėl jo, whatever. juk jų yra pilnas pasaulis, tik reikia rasti tinkamą, o jei dar neradai, ateis laikas ir rasi:) o dabar "mirk" dėl jų, tik iš juoko:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Teisyngai.#5
Sandriiukas 5492    
Jai dūrą tai dūrą ka padarysi :)
XII 5492    
:rofl:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
tai del to ir neturi vaikino ir iswiso neturesi nes dura esi
Sandriiukas 5492    
Ups ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    

>Jai
Grįžti į viršų