PATALPINTI

Jei bijai priaugti svorio - prieš valgį išgerk 50g. brendžio,jis mažina baimės jausmą.

2010.07.23 BlackDiamond
  • 123
18
svoris,brendis,baime







Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Aciu :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#18, geras komentaras :D
BlackDiamond 5812    
#17 nu ir? kam to reikia?
Nuotraukos nėra
kamile 5812    

If you are afraid of gaining weight - try out drinking 50 ml of brandy before every meal - it will
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#15 FAIL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
ka jus cia anekat? geras patarimas is tikro. mano drauge juo naudojosi kol netapo girtuokle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
tai kam iswis walgyt? geri brendi ir tiek busi drasuolis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
aha ir taip pries kiekviena patiekala?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
gerai butu paskui ir priprasti gali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#6 kadangi ne debilas, pakomentuosiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
ir pamažu tapk alkoholiku ... :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
demo gera, tik gerimas ne tas parinktas, nes brendzio uzgerus, tai ne iki valgio butu, nes tokio slykstynes dar reik paieskot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kreipimasis i debilus. Nekomentuokite.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
totali piewa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
geriau isgeri po valgio 50g ir apsivemi.. slykstus gerimas tas brendis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#1 lops,prie taško kabinėtis dabar pradės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kuuuurva pyyysa :D ziauriai geriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
po gramų taško nereik xD
Grįžti į viršų