kaip smagu ten yra pas ka nors nueit ir nupust visa gynyba.... :D kaip tada nervuojas visi tie tikrieji noliferiai, kaip gasdina visokiais sugriovimais :D tada palauki kol pasigamina vel kariu ir vel varai ant zapadlo :D siaip visai nk zaidimas kai nera ka veikt. o del islaikymo tai nereikia nk ten pirkt, imanoma ir taip viskas :) :D
Jei esi niekas realybėj, - visad gali būti kažkas Travian'e...
Geras_Iksas
5233
Anonimas
5422
Jei esi niekas, tai tau nieko ir nebereikia,nes nebera nei vertybiu,nei draugu, nieko..
Anonimas
5424
pasake tas kas realybej yra niekas..
Rocknroll
5425
noliferis gali but ir varveklis kaip as (kiding)
QurTu
5429
pasedek ten 20/7 gal kazkuo bbusi
gitaristas
5429
arba ikariam'e
Anonimas
5429
#7 jei esi kazkuo realybej, tu esi kazkam svarbus, o noliferiai, kam jie reikalingi? (aisku, noliferiai islaiko tokius zaidimus..)
Anonimas
5429
o kodel yra gerai buti "kazkuo" realybej? koks skirtumas? -1
Anonimas
5429
Vafliu gimęs tortu netapsi.
Wawe
5429
#4 tai gal pasipasakok, kaip tu prasmingai praleidi laisvalaiki :)
Leezash
5429
#3 o kas sakė, kad aš juos žaidžiu? Tokie deb*liški žaidimai tik laiko gaišimas...
Wawe
5429
#2 o kas tau liepia juos žaist?
Leezash
5429
Nekenčiu online strateginių žaidimų... :|
Punceka
5429
Pvz ferma.
|

