nuu, nereikia sureikšmint the beatles, taip, jei daug idėjo tuo metu į muzikos pasaulį, 'prastumdė sienas', jei taip galim sakyt, bet manau jie tiesiog buvo tinkamu laiku tinkamoje vietoje. kodėl niekas nekalba apie Bob Marley, kuris nors ir miręs yra geriausias reggae atstovas ever ir niekas negali geriau (bent jau kolkas)? kodėl niekas nekalba apie Sex Pistols vokalistą Sid Vicious, kuris nors ir miręs, tieeek daug padarė gero? (aš nesakau kad jis geriausias, bet kad geras tai tikrai) kodėl niekas nekalba apie Elvį Preslį, kuris irgi miręs, bet kažkodėl vis dar garbinamas ir klausomas? Michael Jackson? Kurt Kobain? Jimi Morrison? ir t.t. tai ir va, nors ne į temą apie Byberį pasisakiau, bet norėjau pasakyt kad NEBESUREIKŠMINKIT TŲ BEATLES'Ų :D
|
Anonimas
5534
Anonimas
5534
Jūsų šitas bieberiukas niekada nepasieks "The Beatles" lygio, jie yra 100 procentų geresni :)
Anonimas
5535
padarykit ip ban'a tiems (turbut tiksliau toms) kurios kuria demo apie bieberi nes atsibodo. isvis kad negaletu net ieit i demotyvacija nes uz****
Anonimas
5555
Nes tik jis vienas yra tobulas.
|

