kooookie geri zodziai :) (y)
Jei manot, kad mūsų sukurtos problemos blogos - palaukit, kol pamatysit mūsų sprendimus.
Geras_Iksas
5094
Anonimas
5653
kesti jei tau cia gerai gyventi tai ir gyvenk :) patriotas gi :))
Anonimas
5653
bl lope jei geda tai tokiu niekas cia nelaukia. Pzdc "patriote"
Anonimas
5653
Man geda cia gyventi.. nera motyvacijos net mokytis,nes zinau kad ir kas jog turesiu raudona diploma..as nieko nebusius verta isvaziuosiu svetur laimes ieskoti... minkysiu duona kepykloje...
vaidas977
5653
jau matem tuos sprendimus, aciu daugiau nereik
Anonimas
5653
sto da fak?
|

