PATALPINTI

Jei nesimokysi - - Stai tavo ateitis!

2011.08.16 01:16 Nedaslt11
  • 3
3
darbas





: darbas


cementas 5425    
Manau tas zmogus tikrai mokinosi ir baige ta mokykla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Didžiausia dalis šitų žmonių turi aukštesni išsilavinimo lygį nei demotivacijos kurėjas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Vargu, kad jais dirbtum Lietuvoj, tai reikia ir stažo ir dar mokslus kažkokius baigt :D
Grįžti į viršų