PATALPINTI

Jei palieki be žinios , su pasiteisinimu negrįžk - Nes jei ištikrųjų myli , niekada nepaliksi

2012.10.07 12:40 Anonimas
  • 0
2
Jei palieki be žinios , su pasiteisinimu negrįžk







coliuke_ 5012    
Užjaučiu. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5012    
Panašu, jog kažkam taip atsitiko, kitaip tokio "demotyvatoriaus" čia nebūtų. :D
Grįžti į viršų