PATALPINTI

Jei statydavai tokią būstinę, - tavo vaikystė buvo pati geriausia.

2012.02.16 To4night
  • 372
12
Jei statydavai tokią būstinę,







Nuotraukos nėra
trumpas 5094    
Rytais pas mane palapine dar kartais irgi pasistato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Is keturiu kedziu toke buva. Tekdava lyst po kieda kad patektum i vidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
atitinka :D
karekas 5234    
smagu prisimint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5239    
Pas mane 2 aukštų lova buvo, tai pirmam aukšte tooookią isrengdavau. Arba dar su kaimynėm laiptinėj iš didelių dėžių statydavom. Žiauriai fainos būdavo. ir adbar borėčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
pas mane tai dvieju "kambariu" buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
Mano "palapinės" per visą kambarį tęsdavosi : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
mes namus is sofų kėdžių ir dekių statydavom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
as tai sudetingesnes statydavau pora dienu stovedavo ir labai gaila budavo isardyt :)
Wsprunke2 5241    
True story bro
Grįžti į viršų